soldariteitsmaal

Borden staan klaar voor het middagmaal © Katrien

soldariteitsmaal

Een mooie opkomst voor het solidariteitsmaal © Kristien

Solidariteitsmaal Merelbeke centrum

 

‘Samen voor rechtvaardigheid werkt aanstekelijk’, was dit jaar de slogan voor Broederlijk delen.
Broederlijk delen werkt met een 100 tal organisaties, die strijden tegen armoede en ongelijkheid, want er is genoeg voor iedereen klinkt hun motto. Toch leven er nog heel wat mensen in armoede. De ongelijkheid in de wereld wordt steeds groter, zelfs bij economische groei. 
We kunnen samen bouwen aan een wereld zonder ongelijkheid, maar hiervoor moeten we vertrekken van een langetermijnvisie om zo duurzame resultaten te behalen. Iedereen kan zijn steentje bijdragen.
Daarom werd er op zondag 17 maart door het PMW-Merelbeke een solidariteitsmaaltijd georganiseerd in het cultuurhuis. Er kwamen 138 mensen het project steunen. Ze werden verwend met een heerlijk kalkoenstoofpotje met kroketten. Maar ook de zelfgebakken taarten, gingen vlot van de hand en werden door velen goed gesmaakt.
Dankzij de hulp van heel wat vrijwilligers verliep alles vlot.
Er heerste een groot samenhorigheidsgevoel, zodat iedereen blij en tevreden terug naar huis kon gaan.

Marleen
 

soldariteitsmaal

Vrijwilligers zetten hun beste beentje voor © Katrien

Zoeken

Dekenaal nieuws