eerste communie 2022 Merelbeke

Blije en gelukkige eerste communicanten en hun enthousiaste catechisten©Jan Holvoet

EERSTE COMMUNIE MERELBEKE CENTRUM
Zondag 1 mei: een heuglijke dag.

Daar de parochie het gezicht vormt van de kerkgemeenschap waarbinnen het kind zijn/haar eerste communie viert, ontvangen de kinderen van het eerste communieproject Flora, het sacrament van de communie tijdens de vieringen op zondag met de parochianen.
De groep kinderen van de Flora, worden dan ook in kleinere groepjes verdeeld,
zodat ze heel gemakkelijk geïntegreerd kunnen worden in de vierende parochiegemeenschap.
Op zondag 1 mei kwam het eerste groepje aan de beurt en zaten Emma, Eline, Luna Hanna, Rune, Emilie, Matthis, Alixe, Lauren, Leander en Amandine voor de eerste maal mee aan de tafel van de Heer.  De viering verliep heel mooi en kindvriendelijk en werd gedragen door de biddende en vierende geloofsgemeenschap.
Wij wensen onze eerste communicanten en hun fiere ouders een dikke proficiat en heten hen van harte welkom tijdens onze vieringen.

Catechisten eerste communie
 

Zoeken