PMW

De vrijwilligers die 825 ontbijtpakketten hielpen afleveren kregen een smakelijk ‘dank u wel’ ©Kristien

DANK U WEL VRIJWILLIGERS!

Levering van de ontbijtpakketten voor Welzijnszorg

De Parochiale Missie Werkgroep (PMW) organiseerde eind vorig jaar een verkoop van ontbijtpakketten aan huis ten voordele van WELZIJNSZORG.
Op zondag 3 december 2023 werden er 825 ontbijtpakketten thuisgebracht. 
Dit gebeurde niet alleen dankzij de inzet van de inpakkers die reeds vanaf 5.00 uur zorgden dat de verse broodjes in de pakketten terecht kwamen. Maar tevens met de hulp van een veertigtal bedelers en uitvoerders die de bestelde ontbijten, tussen 7.00 uur en 8.30 uur, aan de juiste voordeur afleverden.   
Om al deze belangeloze medewerkers te bedanken kregen ze op zaterdagnamiddag 13 januari 2024 een lekker stuk taart met koffie of thee en ook een heerlijke chocomousse aangeboden. Tweeëndertig helpers genoten van deze lekkernij en ook van het knusse samenzijn in het Kwenenbos-zaaltje.
Een grote dank u wel, ook aan diegene die door omstandigheden verhinderd waren.
Hopelijk kunnen we op het einde van 2024 opnieuw op jullie beroep doen. 
Ook nieuwe kandidaten zijn zeker van harte welkom!!!!   

P.M.W.
 

Zoeken

Dekenaal nieuws