VRIENDSCHAP IS EEN BELANGRIJKE SCHAKEL

VRIENDSCHAP IS EEN BELANGRIJKE SCHAKEL

Impressie van de feestelijke KWB slotviering

In het huis van de Vader, met de geestdrift van de Geest en de woorden van Jezus werd het feest van de Heilige Drie-Eenheid gevierd op 16 juni 2019 in de kerk van Merelbeke-Centrum. Het was eveneens de jaarlijkse KWB-mis. Hiermee werd het afgelopen werkjaar met dankbaarheid afgesloten. E.H. Pastoor Dhooghe en E.H. Julien Schreyen verzorgden de viering. Het KWB-gelegenheidskoor zong enthousiast en be-geest-erend ‘Kom tot ons en ontsteek het vuur van uw Liefde’                                                                                                                    

Na de plechtigheid werd getoast op deze KWB-vriendschap.
Hevenu Sjalom Aleichem !
Martine Nuyttens