VOOR WIE DENKT AAN EERSTE COMMUNIE IN 2020 …

VOOR WIE DENKT AAN EERSTE COMMUNIE IN 2020 …

Beste ouder,
denk je eraan om je kind in 2020 zijn of haar eerste communie te laten doen?
Daarvoor ben je van harte welkom op onze parochie.
Sedert 2017 wordt in de kerkplek Bottelare de eerste communie niet langer gevierd met de klasgroep van het eerste leerjaar. (Visitatieschool Bottelare, De Bloesem Moortsele en De Graankorrel Melsen-Schelderode)
De voorbereiding is een thuiskomen in de geloofsgemeenschap. Zo willen wij als christenen ‘Kerk’ zijn: een beweging van mensen die leven in de geest van Jezus en die betrachten om al goeddoende te bestaan voor anderen.
De voorbereiding is een weg voor kinderen én ouders. Deze boeiende tocht brengt ons bij onze grote vriend Jezus: Hij leert ons ook kijken met de ogen van God. Dat willen wij beleven in kleine tekenen van vriendschap en goedheid.
Kinderen die hun eerste communie wensen te doen, kunnen zich daarvoor dus wenden tot de parochie. Ook voor de kinderen van Melsen en Schelderode geldt deze regeling.
De voorbereiding bestaat uit een drietal instapvieringen met daaraan gekoppeld een catechesemoment voor ouders en kinderen.
De eerste communie zelf vindt plaats in de kerk van Bottelare op zondag 17 mei 2020.
Over dat alles willen we jullie informeren op een ouderavond.

WANNEER ?        maandag 30 september 2019
WAAR ?        Patrokring, Koningin Astridlaan 24-26 te Bottelare
HOE LAAT ?        20 uur
Contactpersoon: Wies Merckx, 09 362 93 83 – 0498 86 49 17 – merckxwies@gmail.com