Verjaardagsconcert bisschop Van Looy

Verjaardagsconcert bisschop Van Looy

Verjaardagsconcert en presentatie boek

Op Vrijdag 28 september, Sint-Baafskathedraal, 20u
Het bekende Gentse Madrigaalkoor onder leiding van Johan Duijck brengt ter gelegenheid van de verjaardag van bisschop Luc Van Looy een uniek concert in de kathedraal.Ze zingen liederen in de volkstaal (één van de betekenissen van het woord "madrigaal").
Voor deze speciale gelegenheid componeerde Johan Duijck een werk onder de titel In Nomine Patris, op teksten van bisschop Van Looy.

Aansluitend wordt een nieuw boek van de bisschop voorgesteld.Bij uitgeverij Halewijn verschijnt In de Naam van de Vader. Het bevat 365 fragmenten uit de talrijke homilieën en toespraken die de bisschop hield tijdens de voorbije jaren: voor elke dag van het jaar één.
Nadien wordt een drankje aangeboden in het Sint-Baafshuis. De toegang tot het concert is gratis.