Stap voor stap voor stap voor stap voor stap …

Stap voor stap voor stap voor stap voor stap …
Zondag 9 mei zal een heel speciale, maar toch fijne en toffe dag worden voor Lilly, Korneel, Tristan, Valentine, Ewoud, Camille, Nora, Floor, Andres, Mathiz, Julia, Arne, Pippa, Sofie, Mauro, Seppe, Staf, Linus, Marthe, Julie, Anna, Finn en Talina …
Ze houden die dag best hun post heel goed in de gaten, want daar zal iets heel speciaals bij zitten …. een leuke brief – met allerlei verrassingen … van hun goede vriend Toekie.
Met Toekie als mascotte zijn ze al maanden blij en enthousiast onderweg naar het feest van hun eerste communie.                                                                                       Zaterdag 9 mei zou DE GROTE DAG worden …. 
Ze zijn flink en groot en snappen dat dit nu niet kan doorgaan ….                                                                                                                                                                                    Zij blijven echter wel heel enthousiast verder op stap gaan …                                                                                                                                                                                        stap voor stap voor stap voor stap …naar … zaterdag 10 oktober …                                                                                                                                                                    Ondertussen leren ze Jezus nog beter kennen , en proberen ze Zijn weg te volgen.                                                                                                                                              Want wat zegt Jezus in het evangelieverhaal van 9 mei tegen ons : ‘Ik ben de weg, de waarheid en het leven …                                                                                          Volg Mij maar …                                                                                                                                                                                                                                                                                Ik toon jullie de weg naar de Vader …                                                                                                                                                                                                                                    naar Zijn grote liefde voor elk van jullie. 
‘Stap voor stap voor stap’ …zingen wij daarom uit van vreugde …
Wie graag meezingt met dit mooie lied kan dit via You Tube : ‘Kom op, ga je mee ..’ 
En lieve ‘sloebers’ … zaterdag 9 mei … post in de gaten houden hè !!!     

Bernadette