SINT-MICHIELSBEWEGING

SINT-MICHIELSBEWEGING
Samen op weg naar Betlehem
Omdat we niet meer live kunnen samenkomen en toch samen op weg willen gaan naar Kerstmis, biedt de Sint-Michielsbeweging in samenwerking met Godly Play voor jou en jouw gezin graag zes filmpjes aan voor de advent- en kersttijd. Je kan ze op deze website terugvinden op: https://sites.google.com/view/godlyplayadvent2020.
Elk filmpje blijft enkele weken online staan.

Haal je kinderen of kleinkinderen, je partner of je vrienden dus voor dat scherm, en kom binnen in de mooie Godly Play ruimte van de kapel van de Sint-Michielsbeweging in Kortrijk. 
Vier ervaren vertellers nemen je mee langs de profeten, op weg met de heilige Familie, de herders en engelen, de koningen, de sterren en de dieren naar de nieuwe Koning. 

Nadien kun je je verwondering met anderen delen via een padlet, of thuis creatief aan de slag gaan. We geven je hierbij graag creatieve aanzetten mee​. Zo komen we samen, stap voor stap, dichter bij het feest van Kerstmis.