Sint-Martinuskoor al 10 maanden werkloos

Sint-Martinuskoor al 10 maanden werkloos

't Is voor niemand verrassend dat ons Balegems koor al sinds maart 2020 niet meer mag samenkomen. Geen repetities, geen uitvoeringen. En dat missen we allemaal heel hard. Niet alleen het zingen, maar ook en vooral de warme vriendschap tussen de koorleden. Maar we laten elkaar niet los!Regelmatig krijgen we een mooie en hoopvolle brief van onze dirigent Robert.
Dankjewel daarvoor!
Helaas hebben we in 2020 ook afscheid moeten nemen van Agnes en Yvonne, die beiden jarenlang heel trouwe en gewaardeerde koorleden waren.
En dubbel helaas konden we er niet staan als koor om hen met onze liederen een mooi vaarwel te zeggen.Maar we hebben bij Agnes en Yvonne van elk koorlid een roosje neergelegd. Rust in vrede lieve dames. Gelukkig zijn er ook vreugdevollere momenten.
Zo kreeg elk koorlid roetpiet Rita aan de deur met een lekker kadootje, dankuwel Sint en Piet!
Voor Kerst kreeg iedereen een origineel hangemaakt kaartje in de brievenbus.

En in januari kroop ook Robert weer in zijn pen met mooie wensen voor het nieuwe jaar.
Want nogmaals helaas, dit jaar voor het eerst ook geen nieuwjaarsreceptie voor ons koor.
De warme wederzijdse wensen circuleren vanop veilige afstand, de warme knuffels houden we nog tegoed voor betere tijden…

Met warme muzikale groetjes van Mieke