Nieuws uit de regio !!!!!!!!!!!!!!!

Meegedeeld

Benoemingen

  • In het dekenaat Oudenaarde:

E.H. Amand De Cock, lid van de dekenale equipe van het dekenaat Wetteren en binnen de te vormen parochie Merelbeke/Oosterzele,  pastoor van Balegem, Sint-Martinus; Oosterzele, Sint-Gengulphus; Scheldewindeke, Sint-Christoffel, werd op 7 maart benoemd tot lid van de dekenale equipe van het dekenaat Oudenaarde als meewerkend priester binnen de te vormen parochie in Oudenaarde en tot rector van het bedevaartsoord Onze-Lieve-Vrouw van Kerselare.

  • in het dekenaat Wetteren:

E.H. Renaat De Paepe, lid van de dekenale equipe en van de dekenale ploeg van het dekenaat Wetteren en pastoor-moderator van de te vormen parochie Merelbeke/Oosterzele, pastoor van Bottelare, Sint-Anna; Lemberge, Sint-Aldegondis; Munte, Sint-Bonifatius; Gijzenzele, Sint-Bavo; Landskouter, Sint-Agatha; Moortsele, Sint-Amandus, werd op 7 maart ook benoemd tot parochieadministrator van Balegem, Sint-Martinus; Oosterzele, Sint-Gengulphus en Scheldewindeke, Sint-Christoffel, in opvolging van E.H. Amand De Cock die een nieuwe opdracht in het dekenaat Oudenaarde ontving.  
 

https://www.kerknet.be/zoeken/benoeming-recent?f[0]=field_article_organisation%3A202&f[1]=field_article_type%3A1878