Kleuters uit de Visitatieschool van Bottelare kregen de kinderzegen.

Kleuters uit de Visitatieschool van Bottelare kregen de kinderzegen.

Op dinsdag 11 juni 2019 werden we door priester Julien Schreyen ontvangen in de kerk voor de kinderzegening. De kleuters zongen onder gitaarbegeleiding van juf Inge uit volle borst het welkomstlied mee, waarin ze heel luid hun naam mochten laten horen!
Juf Tine vertelde het Bijbelverhaal: “Laat de kinderen tot mij komen!” met mooie prenten van Jezus, de apostelen en de kinderen. Priester Julien stelde de kleuters er vraagjes over, zodat ze de betekenis van het verhaal wat beter zouden begrijpen.
Daarna nodigde hij een oma en opa uit om hem te helpen de kinderen te zegenen.
Na de slottekst zongen de kleuters: “Jezus houdt van alle kleine kinderen!” en konden de kleuters blijgezind terug keren naar hun klas!

Inge