Kerstevocatie in het Lindeke door Cantilene

Kerstevocatie in het Lindeke door Cantilene

Isabelle (harp), Frederik (dwarsfluit) en Anje (piano) gaven het kerstconcert van Cantilene een extra dimensie. ©Iris

Op donderdagnamiddag 28 december 2017, zaten al verschillende rusthuisbewoners van het Lindeke, ongeduldig te wachten op de komst van het koor Cantilene. Door hun gevarieerd kerstprogramma wakkerde de kerstsfeer er terug op. Ieder liedje leidde de dirigent, Geert Kint, met een historisch weetje in. Daniël Wollaert verhaalde passend over trouw en vriendschap die het leven van een eenzame man plots kwam opfleuren. De breekbare instrumentale intermezzo’s op de harp (door Isabel) en de dwarsfluit (door Frederik) met pianobegeleiding (door hun mama, koorlid Anje) gaven het optreden een extra schittering. De talrijke toehoorders zaten glunderend met twinkelende ogen te luisteren. Bij de samenzang hoorde je duidelijk hun enthousiasme. De warme interactie tussen koor en publiek, deed iedereen deugd, de dankbaarheid kwam van beide kanten. Na de evocatie voelde iedereen zich rijker, zowel die die daar bleven, als diegene die huiswaarts keerden. Ook dat is Kerst!

Kristien