Dekenale jongeren- en gezinsviering

SINT-MICHIELSBEWEGING

Dekenale jongeren- en gezinsviering 

Op zondag 27 september 2020 is er om 09.30 u. een dekenale jongeren- en gezinsviering met de Sint-Michielsbeweging in de Sint-Gangulfuskerk te Oosterzele.
‘Een ja is een ja!’ Zo klinkt Jezus vandaag in het evangelie. We weten allemaal hoe waar dat is. En toch … we zullen zijn bemoediging nodig hebben om dat altijd weer te realiseren. Daarom ook komen we samen!
Gezien de coronamaatregelen mogen we voorlopig (tenzij er op de veiligheidsraad anders wordt beslist …) niet samen zingen, geen handen geven bij de vredewens … Toch willen we proberen op een creatieve wijze er een warme en begeesterende viering van te maken. 
Ook de manden voor het delen van voeding en verzorgingsproducten staan weer klaar.
Van harte welkom!