CAMPAGNE 2021: DELEN DOET GOED

Dekenale lanceermomenten Broederlijk Delen 2021

Geen klassieke lanceeravond dit jaar, maar wel online-bijeenkomsten in elk dekenaat.
CAMPAGNE 2021: DELEN DOET GOED
Een klassieke diocesane lanceeravond voor de campagne van Broederlijk Delen 2021 zit er niet in. Maar Broederlijk Delen Oost-Vlaanderen organiseert voor zijn vrijwilligers online-bijeenkomsten in elk dekenaat. Met de bedoeling om van de komende campagne, ondanks alle beperkingen,een succes te maken.
Als jij hierbij wilt zijn, kan je inschrijven via deze link
https://www.broederlijkdelen.be/nl/
inschrijving-lanceermomenten-oost-vlaanderen-2021

Zestig jaar al zetten duizenden vrijwilligers zich in tijdens de jaarlijkse campagne van Broederlijk Delen. Al zestig jaar strijden we tegen onrecht en armoede, wereldwijd. Met delen en herverdelen als antwoord.Ook in 2021 voeren we campagne. Mogen we opnieuw op jouw inzet rekenen? Tijdens onze online infomomenten ontdek je alles wat je moet weten om campagne te voeren, ook in tijden van corona. Je maakt kennis met de campagneverhalen en onze aangepaste acties. Vanwege de huidige maatregelen worden alle lanceermomenten in Oost-Vlaanderen online georganiseerd.
20-01 –Wetteren
03-02 – Zottegem