Bijbel App voor Kinderen is schot in de roos.

Bijbel App voor Kinderen is schot in de roos.

Het is zondag. We slapen nog even uit, terwijl de kinderen (8 en 5) al naar beneden zijn en de tv hebben opgezet. Maar even later blijkt dat al hun aandacht naar een ander medium gaat: op de iPad leest een stem het verhaal voor van David en Goliath.
- Een vraag, een vraag!
Kasper wijst Benjamin - die blijkbaar het recht heeft opgeÃĢist om de app te besturen - waar hij op een lege tekstballon moet drukken. Ping! Hun antwoord is juist. Ze luisteren verder, terwijl ze op het scherm de figuurtjes tot leven brengen en grappige geluiden opstijgen.
- Een diamant, een diamant!
Nu heeft Benjamin het eerst gezien. Hij drukt op het icoontje en juicht. Het zwaard van de geest is nu van hem. De betekenis ontgaat hen vooralsnog - dat neem ik toch aan - maar de kinderen zijn nu nog meer gemotiveerd om de andere verhalen uit het Oude en Nieuwe Testament in deze Bijbel App voor Kinderen te verkennen.
https://shar.es/1EVFH9
Troeven van Bijbel App voor Kinderen
Kindvriendelijke navigatie
Kindvriendelijke illustraties
Zelf lezen of laten voorlezen, het kind kiest zelf
Speels pedagogisch opgevat
Interactieve animaties
Speciale uitdagingen waarmee de kinderen onderscheidingen kunnen verdienen
Trouw aan de brontekst, vertaald naar kinderen
Al 30 verschillende verhalen
Klemtoon op het bevrijdende karakter van het Bijbelse Godsgeloof
De app is ontwikkeld door het Amerikaanse Life.Church.tv.
Ontdek de Bijbel App voor Kinderen (via iTunes of Google Play) - volledig gratis.